tkaniny bambusowe

Tkaniny Bamboo-line to jedna z najciekawszych produkcji marki Texpol. Jako uznany producent tkanin płaskich, rozwijamy swoją ofertę i wzbogacamy ją o nowe elementy, które będą służyć naszym Klientom. Tak powstała linia produktów, wzbogaconych bambusem.

1 płaskie druk
2 pieluszka druk
3 jednobarwne
4 płotno
5 frotte
6 żakard
7 atłas
8 kocowe

Tkaniny płaskie z nutą bambusa

Włókna bambusowe wykorzystywane są w przemyśle włókienniczym na szeroką skalę. Nic dziwnego – tkaniny płaskie z domieszką bambusa, wzbogacają produkty i nadają im nowych właściwości. Szybka i prosta uprawa bambusa, niewymagająca nadmiernej ochrony przed szkodnikami, pozwala na ekologiczną produkcję. Brak konieczności używania pestycydów i chemikaliów sprawia, że materiały powstałe z bambusa są również delikatniejsze dla skóry. Dodatkowo tkaniny płaskie drukowane, pieluszkowe czy też ręczniki, są doskonale chłonne, bardzo szybko schną i są odporne na bakterie i drobnoustroje.

Poznaj tkaniny płaskie producenta Texpol!

Poniżej prezentujemy wybór z naszej oferty produktów zawierających włókna bambusowe. Szeroka gama produktów z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Nasze tkaniny są wytrzymałe i odporne, dzięki czemu doskonale nadają się do codziennego użytku – jako ręczniki, pieluszki oraz inne tekstylia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i złożenia zamówienia!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zostaw wiadomość. Skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe.

Not readable? Change text. captcha txt