STWORZYMY 2

Texpol to nie tylko hurtownia tkanin, ale przede wszystkim producent, który nie ustaje w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań. W naszej ofercie aktualnie znajdują się tkaniny o unikatowym składzie oraz splocie. Przykładamy szczególną uwagę do jakości naszych produktów, dzięki czemu materiały powstałe w naszym zakładzie doskonale uzupełniają wyposażenie domów i mieszkań, a także obiektów hotelowych.

1 bamboo
2 sea
3 cotton
5 cuprum
milk-tkaniny

Producent tkanin bambusowych

W naszym asortymencie szczególne miejsce zajmują tkaniny bambusowe. Tego rodzaju produkty, doskonale sprawdzają się przede wszystkim jako akcesoria przydatne młodym rodzicom. Pieluszki i otulacze z tkanin bambusowych nie podrażniają delikatnej skóry najmłodszych, mają również właściwości antybakteryjne.

Pragnąc dostarczyć materiały jak najwyższej jakości, tkaniny bambusowe produkowane w naszym zakładzie wzbogaciliśmy o dodatki, które nadają im dodatkowych cech oraz rozszerzają ich zastosowanie. W ten sposób powstały kolekcje, które składają się z wyrobów takich jak:

  • tkanina bambusowo-bawełniana,
  • tkanina bambusowo-miedziana,
  • tkanina bambusowo-mleczna,
  • tkanina bambusowo-kazeinowa

oraz inne propozycje.

Staramy się, aby nasze produkty miały uniwersalne zastosowanie, dlatego w każdej z wymienionych kolekcji, nasi Klienci znajdą produkty o doskonałym splocie – zarówno gładkie, jednokolorowe propozycje, jak i również tematyczne printy, które przypadną do gustu zwłaszcza ich najmłodszym użytkownikom.

Hurtownia tkanin oraz sklep

W obrębie strony prezentujemy kolekcje produktów powstałych w naszej pracowni. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami kolekcji tkanin oraz produktów końcowych, takich jak ręczniki, otulacze i pieluszki. Od lat zaopatrzamy również hotele oraz obiekty takie jak gabinety piękności i spa. Przykładamy szczególną uwagę do wysokiej jakości naszych produktów oraz sprawnej obsługi klientów hurtowych i detalicznych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zostaw wiadomość. Skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe.

Not readable? Change text. captcha txt