TARGI KIND und JUGEND 2016

Wrzesień w Kolonii. Pracowicie spędzony czas na wyjątkowych targach branży dziecięcej KIND und JUGEND. Pokazaliśmy nasze nowinki technologiczne czyli kolekcję Milk&Bamboo, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zagranicznych klientów. Oczywiście naszą nowość – kolekcję Linen Line łączącą wyjątkowe  właściwości przędzy bambusowej z lnem. Przepiękna wzorniczo, idealnie wpisana w najnowsze trendy światowe. Wróciliśmy z tych Targów dumni i jeszcze bardziej świadomi swojej wartości.

kolonia

 TARGI KIDS’ TIME 2016

Kolejny rok z rzędu pojawiliśmy się na targach KIDS’ TIME i znów zaliczyliśmy wielki sukces. Odwiedzającym spodobało się nasze nowocześnie zorganizowane stoisko, zaprezentowane nowości w kolekcji dziecięcej i doskonała obsługa, gdyż na targach obecne były nasze najlepsze specjalistki. Przywiozły też z sobą prawdziwą gwiazdę – statuetkę KIDS’ TIME STAR. 25-27 lutego był dla nas udany. Dziękujemy z całego serca za odwiedziny i zapraszamy za rok.

Targi KIDS' TIME 2016 Zaskakująca Kolekcja Z Tkaniny Z Mlekiem

 TARGI FAST TEXTILE 2015

Międzynarodowe Targi Tkanin i Dodatków Fast Textile były wspaniałą okazją, by poznać nasze najlepsze tkaniny. Klientom zaprezentowaliśmy m.in. tkaniny z serii Linen-line łączące w sobie właściwości włókien lnianych z bambusowymi. Odwiedzający, ku naszej wielkiej uciesze przybyli licznie za co też serdecznie dziękujemy. Zapraszamy również na edycję 2016.

Międzynarodowe Targi Tkanin Fast Textile 2015 Stoisko Texpol

JESIENNY OUTLET HORECA – TARGI WORLD HOTEL

Przy okazji targów World Hotel, które odbywały się w dniach 13-15 października 2015 r. w hali Cantrum MT Polska w Warszawie, zorganizowano również outlet produktów hotelowych. W wydzielonym miejscu hali targowej, znalazło się nasze stoisko. Wszyscy odwiedzający nas klienci mogli zakupić nasze najlepsze ręczniki bawełniane i bambusowe w specjalnych, wyprzedażowych cenach. Była to doskonała okazja do spotkania się z Państwem i dziękujemy serdecznie za odwiedzenie. Do zobaczenia!

Outlet HoReCa Na Targach World Hotel 2015 Stoisko Texpol

23 MIĘDZYNARODOWE TARGI SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO – REHABILITACJA 2015

W dniach 17-19 września mieliśmy niebywałą przyjemność gościć Państwa na naszym przytulnym stoisku na hali MTŁ w Łodzi. Nie ukrywamy, ilość osób, która się u nas zjawiła jest wspaniałym dowodem na to, że darzą nas Państwo dużym zaufaniem oraz wybierają produkty najwyższej jakości. Cieszymy się, że mogliśmy odpowiedzieć na każde pytanie i poświęcić Państwu choć chwilkę. Mamy nadzieję, że zobaczymy się w tym samym miejscu za rok i przybędą Państwo do nas jeszcze liczniej! 🙂

Desktop 2

TARGI MOTHER & BABY

Ślicznie dziękujemy wszystkim, którzy nas zaszczycili swoją obecnością. Jesteśmy ogromnie wdzięczni i mamy nadzieję, że już niedługo znowu się gdzieś spotkamy!

Targi Mother&Baby TEXPOL
Beznazwy-1

EDUCATION & FUN

W weekend 24-26 kwietnia, mogliście nas odwiedzić na targach w Kielcach, mamy ogromną nadzieję, że wszystkim, którzy nas odwiedzili bardzo się podobało i odwiedzą nas na kolejnych targach.

strona int
targi education & fun

TARGI KIDS’ TIME 2015

Targi KIDS’ TIME 2015, które odbyły się w dniach 26-28 lutego, były dla nas niezwykle ważnym wydarzeniem. Zaprezentowaliśmy tkaninę algowo-bambusową i całą linię Sea-line, a nasze stoisko odwiedzali licznie klienci, zachwycając się nowym produktem. Zdobyliśmy też Złoty Medal targów KIDS’ TIME. To było wspaniałe wydarzenie.

Targi KIDS' TIME 2015 W Kielcach Stoisko Nowa Kolekcja Dziecięca
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zostaw wiadomość. Skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe.

Not readable? Change text. captcha txt