Siedziba firmy

Czy można dotknąć doskonałości? Czy można ją poczuć? Czy można ją poznać?

Tak.

W 1995 roku rozpoczęliśmy działalność jako spółka Texpol. Zbudowaniu firmy przyświecała idea, aby stworzyć idealne ręczniki. Nie tylko dobre. Chcieliśmy, aby nasze produkty były najlepsze. Aby system technologiczny i produkcyjny był projektowany zawsze z myślą o Kliencie.

Z czasem sukcesywnie poszerzaliśmy naszą ofertę, dodając do asortymentu komplety pościeli, szlafroki, ściereczki kuchenne. Chcąc aby produkty Texpol były z Państwem każdego dnia.

Od lat stawiamy na innowacje, unowocześniając park maszynowy. Obecnie korzystamy z najlepszych i najbardziej wydajnych krosien, dostępnych na europejskim rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w planowaniu produkcji możemy zapewnić, że wszystkie zamówienia będą realizowane w jak najkrótszym czasie.

Od 2008 roku potwierdza to certyfikat ISO 9001:2008.

Jedność z naturą.

Zadaliśmy sobie jednak pytanie – czy możemy stworzyć lepsze produkty? Delikatniejsze, wyroby o właściwościach, których dotąd nie mogła zapewnić żadna inna firma?

Oczywiście, że możemy. W 2009 roku uruchomiliśmy nowatorską produkcję tkanin, ze 100% CV z bambusa. Wspięliśmy się na wyższy poziom jakości. Zaczęliśmy tworzyć produkty luksusowe, które oczarowały setki najbardziej wymagających Klientów. Stworzyliśmy kolekcję bamboo-line, w skład której wchodzą tkaniny, ręczniki, pościele, koszule a nawet pieluszki dla dzieci i niemowląt.

Jako jedyna firma w Polsce produkujmy najszlachetniejsze tkaniny bambusowe, bez żadnych domieszek. Dzięki czemu jesteśmy pewni, że dajemy naszym Klientom wyroby ekologiczne, bezpieczne dla zdrowia a przy tym delikatne w dotyku niczym jedwab.

W czerwcu 2013r. nasza firma została Laureatem Konkursu XXIII edycji Teraz Polska w kategorii Produkt, za tkaninę ze 100% CV z bambusa. Potwierdziło to innowacyjność oraz bezsprzeczną jakość naszych wyrobów.

Wymagamy przede wszystkim od siebie.

Każdy wyprodukowany przez nas wyrób poddawany jest restrykcyjnej polityce jakości. Uważamy, że największym szacunkiem jakim możemy obdarzyć naszych Klientów, to dostarczyć im wyroby najlepszej jakości. Wyroby, których sami używamy na co dzień w naszych sypialniach i łazienkach.

Pomagamy

Człowiek jest dla nas jedną z największych wartości. Dlatego od czasu powstania firmy pomogliśmy wielu fundacjom, działającym na rzecz najsłabszych – dzieci, ciężko chorych oraz niepełnosprawnych. Kierujemy się zasadą, że każde życie jest tak samo ważne.

Przyszłość

Lubimy wyznaczać sobie ambitne cele. Tworzyć rzeczy nowe, ekscytujące. Zarazem trzymając się tych samych zasad, które ustaliliśmy prawie dwadzieścia lat temu. Dzięki którym, jesteśmy tacy jacy jesteśmy. Już teraz pracujemy nad tkaninami bazującymi na wykorzystaniu m.in. bursztynu, alg morskich.

Te wszystkie elementy, zasady, wartości sprawiły, że pracują dla nas najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy przygotują i stworzą dla Państwa produkty nietuzinkowe, ekologiczne i piękne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zostaw wiadomość. Skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe.

Not readable? Change text. captcha txt