KOMPLETY ręczników
Hotelowe i Spa

dla-hospicjw

Ręcznik z wytłoczonym napisem „HOTEL”
Jeden z najpopularniejszych produktów hotelowych.
Ręcznik ma diagonalne wykończenia. Można go prać w wysokich temperaturach.
Dostępny jest w rozmiarach:
50×100, 70×140
Gramatura: 500g/m2

RĘCZNIK „GŁADKI”
Klasyczny ręcznik Gładki, stworzony z certyfikowanej bawełny.
Doskonale chłonie wodę. Miękki i delikatny.
Dostępny w rozmiarze:
-50x100cm,  70x140cm, 90×160, 100×200
Gramatura:
-500g/m2

-450g/m2

STOPKA HOTELOWA
Dywanik łazienkowy „Stopki”, jest wspaniałym wyposażeniem każdej łazienki hotelowej.
Świetnie chłonie wodę, ma dużą gramaturę.
Dostępny w rozmiarze:
-50×70
Gramatura:
-650g/m2

SZLAFROK FROTTE
Damskie oraz męskie szlafroki frotte z kołnierzem.
Stworzone z certyfikowanej bawełny.Doskonale chłoną wodę.
Dostępne w rozmiarze:
-M, L, XL
Gramatura:
-400 g/m2, 500g/m2

MYJKA KOSMETYCZNA
Myjka kosmetyczna wykonana ze 100% CV z bambusa. Świetnie chłonie wodę.
W dotyku przypomina jedwab.
dostępna w rozmiarze:
-standard
Gramatura:
-500g/m2
W kolorach:
-ecru, brąz

TURBAN
Turban do osuszania włosów wykonany ze 100% CV z bambusa.
Świetnie chłonie wodę. W dotyku przypomina jedwab.
Dostępny w rozmiarze:
-standard
Gramatura:
-500g/m2

BAMBOO-SZE
Bamboo-sze do stóp, po zabiegach. Wykonane ze 100% CV z bambusa.
Produkt dostępny w rozmiarze:
-standard
Gramaturze:
-500g/m2

Komplety ręczników i ręczniki z napisem

Najwyższy komfort pobytu, estetyka oraz higiena to obszary, o które należy zadbać ze szczególną troską, jeśli goście i klienci hoteli, stref SPA&Wellness oraz gabinetów kosmetycznych mają być zadowoleni z oferowanej jakości. Komplet ręczników kąpielowych wykonanych z wysokogatunkowego materiału to podstawowe wyposażenie każdego z tego typu miejsc. Ważny jest ich rozmiar, struktura, chłonność oraz miękkość.

Komplety ręczników bawełnianych do zadań specjalnych

Hotele, oprócz standardowego kompletu tekstyliów łazienkowych, często oferują także duże i szybko schnące ręczniki plażowe czy szlafroki. To świetna propozycja dla nadmorskich kurortów i pensjonatów czy obiektów z basenem. Komplet ręczników „Mąż i Żona” to zestaw na specjalne okazje. Można je umieścić w pokoju nowożeńców lub par, które przyjeżdżają na zorganizowane spotkania rocznicowe czy walentynkowe. Na specjalne życzenie można także zamówić ręczniki z napisem – nazwą hotelu, gabinetu, logo firmy etc.

Estetyczne i praktyczne zestawy ręczników kąpielowych i inne akcesoria

W ofercie marki TEXPOL znajdziecie Państwo produkty przeznaczone do obiektów hotelowych oraz spa. Każde z oferowanych na stronie wyrobów cechuje doskonała jakość wykonania, które z pewnością będą cieszyć się uznaniem Państwa gości i klientów. Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo komplet ręczników w pudełku, które nie tylko chroni produkt przed zniszczeniem i zabrudzeniem podczas transportu, lecz także pozwoli na wygodne i ergonomiczne przechowywanie.

Ręczniki dopasowane do Twoich potrzeb

Proponowane przez nas komplety ręczników to wysokogatunkowe produkty wykonane przez Texpol z najwyższej jakości przędzy. Wśród nich znajdziecie Państwo praktyczny komplet ręczników w pudełku, a w tym ręczniki w najpopularniejszych rozmiarach i o różnym przeznaczeniu: zestawy ręczników kąpielowych, do rąk oraz stopki hotelowe. Wśród oferowanych produktów znajdują się również wygodne szlafroki, myjki, turbany oraz autorskie Bamboo-sze, które z polecane są zwłaszcza po zabiegach kosmetycznych stóp.

Praktyczny komplet ręczników w pudełku

Zestawy tekstyliów łazienkowych, które wysyłamy do Państwa po złożeniu zamówienia, to wygodny w przechowywaniu i praktyczny zestaw, który dzięki opakowaniu dłużej zachowa swoje walory estetyczne i użytkowe. W wielu obiektach komplet ręczników w pudełku czeka na gości hotelowych lub odwiedzających SPA, co dodatkowo podkreśla dbałość o higienę i estetykę miejsca.

Dedykowane komplety ręczników

Wielu naszych Klientów to hotele i salony spa, dlatego naszą ofertę rozszerzyliśmy o ręczniki z haftem lub reliefem. Każdy zamówiony komplet ręczników może zostać odpowiednio dostosowany do Państwa potrzeb. Z doświadczenia wiemy, że największym powodzeniem cieszą się ręczniki z napisem – nazwą prowadzonego przez Państwa obiektu lub po prostu z hasłem „hotel”. Proponujemy również komplety ręczników z ozdobnymi, diagonalnymi wykończeniami.

Właściwości ręczników bawełnianych TEXPOL

Komplety ręczników oraz innych produktów z kolekcji Hotel&Spa dostosowane są do warunków obiektów hotelowych i spa – są wytrzymałe, chłonne oraz przyjemne w dotyku. Ze względu na konieczność zachowania odpowiedniego poziomu higieny, ręczniki Hotel&Spa są odporne na pranie w wysokich temperaturach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – gwarantujemy satysfakcję oraz przygotowanie ręczników zgodnie z Państwa wizją i potrzebami Państwa obiektu!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zostaw wiadomość. Skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe.

Not readable? Change text. captcha txt