preloader
Scroll to top
TEXPOL © 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone.
pl

Algowo – Bambusowa WYPRAWKA MALUSZKA
Save The Ocean

Drodzy Państwo prezentujemy ofertę tekstyliów dziecięcych wykonanych z połączenia włókien bambusa z algami morskimi. W prezentacji znajdziecie Państwo wszystkie elementy wyprawki dziecięcej takich jak: pieluszki w różnych rozmiarach, okrycia kąpielowe i ręczniczki dla maluszków, a także myjki i szlafroki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i jej dwoma kierunkami wzorniczymi. Wyprawka została wyróżniona NAGRODĄ RODZICÓW 2021 w plebiscycie ZABAWKOWICZ.pl oraz została wyróżniona jak TOP 3 produkt w konkursie KIDS’ TIME STAR organizowanym przez TARGI KIELCE 2021

Ręczniki BAMBUSOWE SKY w zmiennej okrywie frotte

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ręczników bambusowych w zmiennej okrywie. To pierwsze ręczniki na rynku o tak unikalnym wzornictwie i dwustronnym wzorze. W najnowszej kolekcji zatytułowanej SKY znajdziecie Państwo cztery modele ręczników w aż 5 modnych kolorach. Jesteśmy przekonani, że ręczniki SKY staną się ulubionymi ręcznikami zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Okrycia kąpielowe i pieluszki żakardowe Kakadu

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą wyprawką KAKADU, która stworzona została na bazie żakardowego wzoru z głównym motywem, którym jest egzotyczny ptak.

Oferta pokazuje możliwość wykonania kolorowo tkanej tkaniny o fantazyjny wzorze, która może posłużyć jako motyw przewodni dla całej wyprawki dziecięcej.

Bambusowe pieluszki w ciekawych kolorach

Najnowsze kolory klasyczny bambusowych pieluszek dziecięcych z których słynie TEXPOL. Bogate portfolio kolorów sprawi, że każdy z Państwa zainteresowanych dystrybucją znajdzie swoje ulubione

Bambusowa pościel z wypełnieniem

W ofercie znajdziecie Państwo propozycje kołderek bambusowych z wypełnieniem, które skradły serca rodziców. Zapraszamy Państwa również do potraktowania jej również jako podpowiedzi do stworzenie własnej kolekcji, którą również możemy dla Państwa stworzyć. W środku znajdziecie Państwo także otulacze bambusowe dostępne w kompletach lub osobno.

Pościel z wypełnieniem to element wyprawki maluszka na który coraz częściej decydują się rodzice. Oprócz niezaprzeczalnej funkcjonalności i doskonałego prozdrowotnego składu – atutem kołderek jest fakt, że całe można prać w pralce.