Scroll to top
TEXPOL © 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone.
pl

Algowo – Bambusowa WYPRAWKA MALUSZKA
Save The Ocean

Drodzy Państwo prezentujemy ofertę tekstyliów dziecięcych wykonanych z połączenia włókien bambusa z algami morskimi. W prezentacji znajdziecie Państwo wszystkie elementy wyprawki dziecięcej takich jak: pieluszki w różnych rozmiarach, okrycia kąpielowe i ręczniczki dla maluszków, a także myjki i szlafroki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i jej dwoma kierunkami wzorniczymi. Wyprawka została wyróżniona NAGRODĄ RODZICÓW 2021 w plebiscycie ZABAWKOWICZ.pl oraz została wyróżniona jak TOP 3 produkt w konkursie KIDS’ TIME STAR organizowanym przez TARGI KIELCE 2021

Ręczniki BAMBUSOWE SKY w zmiennej okrywie frotte

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ręczników bambusowych w zmiennej okrywie. To pierwsze ręczniki na rynku o tak unikalnym wzornictwie i dwustronnym wzorze. W najnowszej kolekcji zatytułowanej SKY znajdziecie Państwo cztery modele ręczników w aż 5 modnych kolorach. Jesteśmy przekonani, że ręczniki SKY staną się ulubionymi ręcznikami zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Okrycia kąpielowe i pieluszki żakardowe Kakadu

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą wyprawką KAKADU, która stworzona została na bazie żakardowego wzoru z głównym motywem, którym jest egzotyczny ptak.

Oferta pokazuje możliwość wykonania kolorowo tkanej tkaniny o fantazyjny wzorze, która może posłużyć jako motyw przewodni dla całej wyprawki dziecięcej.

CLASSIC – Bambusowe pieluszki i otulacze w klasycznym wydaniu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych kolorów pieluszek bambusowych z kolekcji CLASSIC. Pieluszka bambusowa Classic charakteryzuje się nadzwyczajną delikatnością w dotyku, subtelnym połyskiem oraz motywem klasycznej tetrowej kratki. Nowa kolorystyka obejmuje odcienie bieli, pudrowego różu, głębokiego granatu oraz botanicznej zieleni.

Bambusowa pościel z wypełnieniem

W ofercie znajdziecie Państwo propozycje kołderek bambusowych z wypełnieniem, które skradły serca rodziców. Zapraszamy Państwa również do potraktowania jej jako podpowiedzi do stworzenie własnej kolekcji, którą możemy dla Państwa stworzyć. W środku znajdziecie Państwo także otulacze bambusowe dostępne w kompletach lub osobno.

Pościel z wypełnieniem, to element wyprawki maluszka, na który coraz częściej decydują się rodzice. Oprócz niezaprzeczalnej funkcjonalności i doskonałego prozdrowotnego składu – atutem kołderek jest fakt, że w całości można prać je w pralce.