PRAKTYKI STUDENCKIE

Poszukujemy osób chętnych do odbycia praktyk studenckich w dużej firmie produkcyjnej z branży włókienniczej

Od kandydata oczekujemy:

  • statusu studenta (mile widziane kierunki: marketing, włókiennictwo, grafika, IT, socjologia)
  • chęci poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych
  • umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywności i kreatywności
  • samodzielności w działaniu
  • znajomości pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • bieżące wsparcie zespołu w aktualnie prowadzonych działaniach
  • współpraca przy projektach marketingowych
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami

Oferujemy:

  • praktyki w okresie letnim 1-3 miesięcy
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • możliwość poznania specyfiki działania nowoczesnego zakładu produkcyjnego

westwing-logo-desk

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zostaw wiadomość. Skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe.

Not readable? Change text. captcha txt