Noworodek po przyjściu na świat doświadcza zupełnie nowych, nieznanych bodźców. Przez pierwsze miesiące maluszek widzi to, co znajduje się w odległości ok. 30 cm. W tym okresie bliskość znajomej twarzy daje dziecku poczucie bezpieczeństwa. Jednocześnie dobrze dostrzega ono kontrast między ciemnym a jasnym kolorem. Takie zestawienie dziecko widzi wyraźniej, dlatego wzory czarno-białe, z małą ilością szczegółów, są dla jego mózgu najbardziej stymulujące. Psychologowie i badania potwierdziły wielokrotnie, że kontrasty kolorów wspomagają rozwój psychofizyczny małego dziecka.

Kolekcja Mini Zoo posiada wyraźne, duże wzory, które utkane w kontrastowej czerni i bieli wspomagają rozwój dziecka. Najnowsza kolekcja Texpol Kids to kolorowo tkane bambusowe pieluszki, kocyki, okrycia kąpielowymi i ręcznikami z kapturkiem – dla starszych dzieci oraz poduszka sensoryczna – po raz pierwszy w ofercie Texpol.

Wszystkie produkty z kolekcji Mini Zoo wykonane są z tkaniny 100% CV bambus, która pozwala skórze oddychać, nie dopuszczając do przegrzania. Tkanina doskonale absorbuje cząsteczki wody, które następnie oddaje na zewnątrz, utrzymując nadmiar wilgoci z dala od skóry. Dzięki prozdrowotnym i hipoalergicznym właściwościom delikatnej przędzy bambusowej produkty z kolekcji Mini Zoo gwarantują pełen komfort najbardziej wymagającej skórze dziecka.

Tkanina ta jest w całości naturalnym, biodegradowalnym i proekologicznym produktem. Wszystkie produkty Texpol są opatrzone certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, który gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania produktów gotowych.

pieluszka_mini_zoo

Pieluszki Bambusowe Mini Zoo

pieluszka_mini_zoo_apki

Pieluszki Bambusowe Mini Zoo Łapki

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zostaw wiadomość. Skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe.

Not readable? Change text. captcha txt