Od samego początku działalności firmy Texpol naszą misją jest dostarczanie nie tylko najwyższej jakości tkanin i nowoczesnych technologicznie wyrobów, jak ręczniki czy pieluszki bambusowe, lecz również stworzenie przedsiębiorstwa przyjaznego pracownikom. W sierpniu 1996 roku, firma poszła o krok dalej i stworzyła miejsca pracy dla osób niepełnosprawnych, walcząc tym samym z wykluczeniem społecznym tych osób. Status Zakładu Pracy Chronionej wymaga od nas spełniania wielu wymagających norm, szczególnie w dostosowaniu miejsc pracy, lecz wiemy, że nasz wkład nie idzie na marne.

Podczas uroczystej Gali Regionalnej „Lodołamacze 2015”, która miała miejsce w dniu 15 września 2015 roku w Muzeum Kinematografii w Łodzi zostały wręczone niezwykle ważne nagrody dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne.

Tegoroczne wydarzenie Lodołamaczy odbywa się pod honorowym patronatem małżonki Prezydenta RP – pani Agaty Kornhauser-Dudy, a jego twórcą i propagatorem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych (POPON), która od lat działa na rzecz walki w wykluczeniem osób niepełnosprawnych w miejscach pracy. Wspaniała inicjatywa.  

My, firma Texpol, zostaliśmy wyróżnieni statuetką Złotego Lodołamacza w kategorii „Zakład Pracy Chronionej” w której zajęliśmy zaszczytne pierwsze miejsce.

Statuetka, jak i certyfikat trafiły w ręce prezes ZPCHr Texpol Sp. z o.o. pani Alicji Wajchert, która nie ukrywała radości z tak prestiżowego wyróżnienia. 

Złoty Lodołamacz 2015, którym zostaliśmy nagrodzeni jest dla nas wspaniałym symbolem zwycięstwa w pokonywaniu barier integracyjnych i jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w rozwoju osób niepełnosprawnych – naszych kolegów i koleżanek z pracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zostaw wiadomość. Skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe.

Not readable? Change text. captcha txt