DANE KONTAKTOWE: 

ZPChr Texpol Sp. z o. o.

Adres:
Borkowice 26
95-081 Dłutów

Dział handlowy:

tel: +48 44 634 05 79
tel: +48 44 634 05 78
mail: biuro@texpol.net.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku

 

DYREKTOR DZIAŁU HANDLOWEGO
(Produkty dziecięce, tkaniny, eksport)

Anna Krajewska
tel: +48 668 131 315
mail: a.krajewska@texpol.net.pl

PRODUKTY BAWEŁNIANE ORAZ REKLAMOWE

Mariola Zawiasa
tel: +48 606 626 471
mail: m.zawiasa@texpol.net.pl

Małgorzata Górna
tel: +48 784 979 919
mail: m.gorna@texpol.net.pl

PRODUKTY BAWEŁNIANE- SIECI HANDLOWE

Artur Wojciechowski
tel: +48 732 733 587
mail: a.wojciechowski@texpol.net.pl

PRODUKTY DZIECIĘCE, TKANINY, LINIA MEDYCZNA

Iwona Jasiniak
tel: +48 666 835 049
mail: i.jasiniak@texpol.net.pl

Jagoda Zduniak
tel: +48 515 281 054
mail: j.zduniak@texpol.net.pl

EKSPORT

Monika Koprek
tel: +48 574 862 017 
(WhatsUp, Viber, Skype)
mail: m.koprek@texpol.net.pl

GŁÓWNY NUMER

tel: +48 44 634 05 79
tel: +48 44 634 05 78

DZIAŁ MARKETINGU

mail: marketing@texpol.net.pl

TELEFONY KONTAKTOWE:

tel: +48 44 634 05 79
tel: +48 44 634 05 78
faks: +48 44 634 05 18

 

ADRES:

Biuro firmy:
ul. Polna 4
95-081 Dłutów

Zakład produkcyjny:
Borkowice 26
95-081 Dłutów

 

 

Chcesz się z nami skontaktować? NAPISZ!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości