Co wręczyć parze młodej po uroczystości ślubnej? Bukiet przepięknie pachnących frezji? A może wybrać białe lub czerwone róże? Gerbery? Nie. Te odeszły już do lamusa. Dawanie kwiatów na ślubach kończy się w ogóle. Dziś młodzi chcą wszystko oprócz kwiatów. Bo co z nimi potem zrobić? Oddanie ich osobom wręczającym będzie wielkim nietaktem. Pozostaje więc poczekać, aż ta piękna, aczkolwiek chwilowa ozdoba zwiędnie, a potem wynieść ją na śmietnik. Owszem, kwiaty pozostaną wspomnieniem i będą przyozdabiać zdjęcia z ceremonii weselnej, lecz koniec końców okażą się zbędnym balastem.

Nie ma się więc co dziwić, że zapanował trend proszenia o coś innego. Coś wyjątkowego, co umili parze młodej czas lub będzie po prostu przydatne. I tak na zaproszeniach zaczęły się pojawiać prośby o przyniesienie ze sobą butelki wina, pudełka czekoladek, drobnego sprzętu AGD, który zdecydowanie będzie służył przez lata, czy wpłacenie datków na wybrany dom dziecka.


Zamiast kwiatów na ślub
Komplet ręczników bambusowych Mr. & Mrs.
Ręcznik bambusowy Milano

Mamy jednak inny pomysł – wyjątkowy zestaw ręczników bambusowych dla Niej i dla Niego. W komplecie znajduje się ręcznik w kolorze ecru z delikatną biordiurą i haftem „Mrs.” dedykowany pani młodej oraz drugi egzemplarz utrzymany w kolorze cappuccino i z wyhaftowanym „Mr.” dla pana młodego. Ręczniki mają wymiary 50 x 100 cm i będą doskonałym uzupełnieniem kolekcji łazienkowej. Do wytworzenia tego niepowtarzalnego produktu zdecydowaliśmy się użyć tkaniny 100% cv z bambusa, gdyż jest wspaniale miękka, chłonna, a trwałość włókien bambusowych sprawia, że będzie to prezent na długie lata. By oszczędzić Państwu kłopotów ze znalezieniem odpowiedniego opakowania na ten prezent, ręczniki „Mrs. & Mr.” umieściliśmy w pudełkach z plastikową szybką. Wystarczy przewiązać kokardą i wręczyć całość.

Komplet ręczników Milano „Mrs. & Mr.” będzie również ciekawym prezentem na wszelkie uroczystości rodzinne, jak choćby rocznice ślubu lub po prostu jako drobny upominek dla par rozpoczynających życie na swoim. A czemu nie zafundować sobie tych ręczników bez okazji?


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zostaw wiadomość. Skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe.

Not readable? Change text. captcha txt